هتل رامادا پلازا مینام بانکوک

 
  • هتل رامادا پلازا مینام بانکوک
 
    14:00
 
 
 

هتل رامادا پلازا منام ریورساید بانکوک، Ramada Plaza Bangkok Menam Riverside، در امتداد رود چائو فرایا قرار گرفته است. این هتل 5 ستاره اتاق هایی مشرف به رود و افق شهر داشته و تسهیلات آن شامل یک استخر روباز بزرگ به همراه مرکز آبگرم و 9 غذاخوری می شود.

هتل رامادا پلازا منام ریورساید از مرکز تفریحی و خرید سیلوم فاصله ی کمی داشته و با فرودگاه به اندازه ی یک سواری 40 دقیقه ای فاصله دارد. سرویس حمل و نقل رایگان با قایق از اسکله ی خود هتل تا ایستگاه اسکای تِرِینِ ( قطار شهری ) سافان تاکسین موجود می باشد. با 5 دقیقه پیاده روی می توانید از هتل به مرکز خرید آسیاتیک دِ ریوِرفرانت برسید.

اتاق های هتل رامادا پلازا منام ریورساید دارا ی دکوراسیون تایلندی به روز و اثاثیه ی شیک هستند. هر اتاق شامل یک تلویزیون، میز تحریر و میز پیش دستی می شود. سرویس های بهداشتی هتل بزرگ و مدرن می باشند. دسترسی به اینترنت بیسیم در سراسر هتل به صورت رایگان است.

مرکز آبگرم و سلامتی ماسیرا مجموعه ای از خدمات ماساژ و زیبایی را ارائه می دهد و تسهیلات این مرکز شامل سونا و سونا ی بخار می باشد.مهمانان می توانند در طول اقامتشان در مرکز تناسب اندام ورزش کنند.

رستوران و کافه ی تریِس اَت 27 به شما انتخابی بین گوشت باربیکیو شده و غذا ی دریایی و صرف آن در آشپزخانه ی اوپن نمایشی با چشم انداز بی نظیری از شهر را می دهد. یورِیژِن گریل رستوران با کیفیتی است که منویی تاثیرگذار شامل راسته ی گوساله ی نژاد انگِس، سالمون نروژی و شاه خرچنگ آلاسکایی ارائه می دهد. خدمات اتاق به صورت 24 ساعته در دسترس می باشند.

تعداد اتاق ها: 525

محبوب ترین امکانات هتل:

اینترنت بیسیم رایگان    حمل و نقل فرودگاهی    مرکز آبگرم و سلامتی    مرکز تناسب اندام    ممنوعیت استعمال دخانیت در اتاق ها    پارکینگ رایگان

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل