هتل دبلیو دبی - شیخ زائد

 
  • هتل دبلیو دبی
 
    15:00
 
 
 

هتل دبلیو دبی ال هبتور سیتی (W Dubai Al Habtoor City) در فاصله 2.6 کیلومتری از برج خلیفه دبی واقع شده است. این هتل مجهز به دو رستوران شناخته شده، دو سالن و اینترنت رایگان در سراسر ملک، می باشد. هتل دبلیو دبی ال هبتور سیتی یک استخر رو باز ، مرکز تناسب اندام "فیت جیم"، و مرکز تجاری "وایرد" ارائه می کند. مهمانان می توانند از صرف غذا در رستوران لذت ببرند. پارکینگ رایگان در محل موجود می باشد.

همه ی اتاق ها در هتل دبلیو دبی ال هبتور سیتی مجهز به تهویه کننده ی هوا ، تلویزیون صفحه تخت و اتاق نشیمن برای تمدد اعصاب بعد از یک روز شلوغ، می باشند. اتاق ها همچنین دارای سرویس بهداشتی و حمام خصوصی به اضافه ی لباس حمام و دمپایی، می باشند.

آبنمای دبی در فاصله 2.6 کیلومتری، و مرکز خرید گالریا در فاصله 2.8 کیلومتری از هتل، واقع شده اند. نزدیک ترین فرودگاه به هتل، فرودگاه بین المللی دبی می باشد که در فاصله 13 کیلومتری قرار گرفته است.

میز اطلاعات 24 ساعته در دسترس می باشد.

جاذبه های محلی نزدیک به هتل دبلیو دبی ال هبتور سیتی، برج خلیفه و بازار ادویه می باشند.

تعداد اتاق های هتل: 356

امکانات محبوب: اینترنت رایگان، پارکینگ رایگان، مرکز تناسب اندام، خدمات اتاق، اتاق هایی که سیگار ممنوع می باشند.

رستوران و کافه در هتل دبلیو دبی ال هبتور سیتی:

در رستوران ها و کافه های هتل دبلیو دبی ال هبتور سیتی از غذاهای تازه و خوشمزه، سر آشپز های حرفه ای و برنامه های سرگرم کننده لذت ببرید.

رستوران نامو و لاونج دبی : ارائه دهنده ی غذاهای باربکیو، کالیفرنیایی، کوکتل و نوشیدنی، دیم سام، فیوژن (ترکیبی)، کره ای، پان آسیایی، تنقلات ، سوشی، کوکتل و اسنک، شرقی می باشد.

رستوران لِوِل سوِن: ارائه دهنده ی غذاهای مدیترانه ی و نوشیدنی کوکتل

کافه و رستوران دبلیو لاونج: کوکتل و اسنک

کافه و رستوران وِت دِک: کوکتل و اسنک

کافه و رستوران بوآ: کوکتل و اسنک

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل