هتل تکسیم لاین استانبول - تکسیم بیگلو

 
  • هتل تکسیم لاین استانبول
 
   14:00 - 00:00
 
 
 

هتل تکسیم لاین استانبول (Taksim Line Hotel)، در مجاورت میدان تکسیم قرار گرفته است ( نام قدیمی هتل: تکسیم لایف ). این هتل 4 ستاره دارا ی اتاق های لوکس مجهز به تلویزیون ال سی دی و خدمات اتاق 24 ساعته می باشد. مهمانان می توانند از باشگاه ورزشی، سونا و حمام سنتی هتل تکسیم لاین بهره ببرند.

اتاق های هتل تکسیم لاین با اثاثیه ای مدرن تزئین شده اند و رنگ های ملایم و بافت ظریفشان سبکی زیبا دارد. این اتاق ها شامل اینترنت بی سیم رایگان، فضا ی نشیمن و سرویس بهداشتی خصوصی و مدرن هستند.

صبحانه ی سلف سرویس هتل تکسیم لاین هر روز در کافه رستوران لایف سرو می شود. می توانید روی صندلی ها و کاناپه های بلند این رستوران بنشینید و در آرامش شام خود را از منو ی سفارشی رستوران انتخاب کنید.

پس از گذراندن یک روز پرمشغله و گشت و گذار در شهر، در حمام ترکی هتل تکسیم لاین به استراحت بپردازید یا در بدنسازی ورزش کنید. می توانید به لابی بروید و در آرامش روزنامه بخوانید.

هتل تکسیم لاین تنها به اندازه ی یک دقیقه پیاده روی از ایستگاه مترو ی تکسیم فاصله دارد. فرودگاه بین المللی آتاتورک در 20 کیلومتری هتل واقع شده است. کاخ دلمه باغچه و برج گالاتا در فاصله ی 18 دقیقه پیاده روی از تکسیم لاین قرار گرفته اند.

 

تعداد اتاق ها: 36

محبوب ترین امکانات هتل:

حمل و نقل فرودگاهی / مرکز آبگرم و سلامتی / ممنوعیت استعمال دخانیات در اتاق ها / بدنسازی / رستوران / خدمات اتاق

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل