هتل بیوک سهینلر استانبول

 
  • هتل بیوک سهینلر استانبول
 
    14:00
 
 
 

هتل بیوک سهینلر استانبول (Hotel Buyuk Sahinler)، به اندازه ی 2 دقیقه پیاده روی از مسجد لاله لی واقع شده است. این هتل 4 ستاره مجهز به اتاق هایی بزرگ با خدمات اتاق 24 ساعته می باشد. یک سونا و یک رستوران سلف سرویس که غذا های سنتی و بین المللی سرو می کند نیز در هتل بیوک سهینلر قرار گرفته اند.

اتاق های هتل بیوک سهینلر شامل اینترنت بی سیم رایگان، سیستم تهویه هوا ی مطبوع و سرویس بهداشتی مدرن به همراه وان و دوش هستند.

هتل بیوک سهینلر دارا ی یک سالن صبحانه است که هر روز صبحانه ی سلف سرویس ارائه می دهد. می توانید در رستوران بزرگ هتل نهار و شام میل کرده یا در کافه تریا ی مدرن هتل قهوه بنوشید. همه روزه از ساعت 17:00 الی 18:00 قهوه ی رایگان سرو می شود.

پرسنل کانتر پذیرش 24 ساعته ی هتل بیوک سهینلر می توانند خدمات لباسشویی و اتو کشی را برای شما ترتیب بدهند. همچنین یک پزشک و یک فروشگاه کادو نیز در مجموعه موجود هستند.

مهمانان می توانند سوغاتی های خود را از بازار بزرگ، که در فاصله ی 7 دقیقه پیاده روی از هتل بیوک سهینلر قرار دارد، خریداری کنند. ایستگاه مترو ی آکسارای در 700 متری هتل واقع شده و دسترسی آسان به کاخ توپکاپی و ایا صوفیه را ممکن می سازد.

منطقه ی فاتح برای مسافرانی که به بنا های تاریخی، موزه ها و گشت و گذار علاقه دارند، مکان مناسبی است.

هتل بیوک سهینلر در نزدیکی فرودگاه، دریا، ایستگاه راه آهن و بزرگراه قرار دارد و به همین دلیل موقعیت مکانی ایده آلی برای مهمانانش ایجاد کرده است.

 

خدمات و تسهیلات هتل بیوک سهینلر استانبول

صبحانه ی سلف سرویس رایگان، کانتر پذیرش 24 ساعته، چای/قهوه در بخش های عمومی، نظافت روزانه، سرویس لباسشویی/خشکشویی، سرویس های راهنما، فروشگاه کادو، دکه ی روزنامه فروشی، گهواره ی رایگان، تختخواب تاشو/اضافه، لوازم بهداشتی رایگان، لوازم لباسشویی، خدمات اتاق 24 ساعته، بخش اختصاص داده شده به استعمال دخانیات، مینی بار، سشوار، صندوق داخل اتاق، فکس و تلفن.

 

غذا خوری در هتل بیوک سهینلر استانبول

تراس رستوران هتل بیوک سهینلر مشرف به تنگه ی بسفر و جزایر معروف پرنسس است. رستوران هتل صبحانه ی سلف سرویس و سرویس سفارشی برای نهار و شام ارائه می دهد. در این رستوران غذا های لذیذ ترکی در چشم اندازی از تنگه ی بسفر سرو می شوند. خدمات اتاق 24 ساعته نیز برای مهمانانی که مایل به صرف غذا ی خود در اتاق هستند موجود است.

 

تعداد اتاق ها: 132

محبوب ترین امکانات هتل:

اینترنت بی سیم رایگان / اتاق های خانوادگی / ممنوعیت استعمال دخانیات در اتاق ها / خدمات اتاق

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل