هتل بدروم بی ریزورت بدروم

 
  • هتل بدروم بی ریزورت بدروم
 
 
 
 

 هتل بدروم بی ریزورت بدروم، Bodrum Bay Resort، در بدروم قرار گرفته است. این هتل 4 ستاره برای راحتی بیشتر مسافران دارای تسهیلاتی مانند مرکز آبگرم و سلامتی، حمام ترکی و مرکز تناسب اندام می باشد. اتاق های هتل بدروم بی ریزورت مجهز به سشوار، مینی بار، تلویزیون و تهویه هوای مطبوع هستند.

به کمک مرکز آبگرم هتل بدروم بی ریزورت نه تنها به جسمتان، بلکه به ذهن و روحتان آرامشی بی نظیر ببخشید. خدمات ماساژ  توسط پرسنلی با تجربه در این مرکز صورت می گیرد.

 

مرکز آبگرم و سلامتی هتل بدروم بی ریزورت بدروم

برنامه های بسیار ویژه ی مراقبتی و ماساژ با همراهی متخصصان مرکز آبگرم هتل بدروم بی ریزورت در انتظار شما هستند. آب درمانی از دیگر امکاناتی است که در این مرکز برای مهمانان گرامی فراهم آورده است. مرکز آبگرم و سلامتی هتل بدروم بی ریزورت بهترین مکان برای آرامش و طراوت بخشیدن به جسم و ذهن شما می باشد.

حمام ترکی، سونا، اتاق های ماساژ بخش هایی از این مرکز را تشکیل می دهند. لذت استحمام در حمام ترکی و حمام روسی به همراه مراقبت پوستی همگی به روح شما نیرویی تازه می بخشند.

تیم حرفه ای مرکز آبگرم و سلامتی انواع خدمات و تسهیلات ماساژ، مراقبت های پوستی و اتاق های ماساژ را ارائه می دهد.

رنگ، آرامش و محیط زیبای این مرکز به همراه سونای بخار و سونای خشک لحظات شما را در این مرکز را به تجربه ای استثنایی بدل خواهند کرد. ماساژ های آرامش بخش مرکز آبگرم و سلامتی هتل بدروم بی ریزورت به شما کمک می کند احساس طراوت و شادابی کنید.

مرکز تناسب اندام مکانی ایده برای فعالیت و ورزش های روزانه می باشد. اگر می خواهید تعطیلاتی پر جنب وجوش داشته باشید می توانید وقت خود را در مرکز تناسب اندام هتل بدروم بی ریزورت سپری کرده، و یا در استخر ورزش های آبی روزی هیجان انگیز را پشت سر بگذارید.

 

رستوران و غذاخوری در هتل بدروم بی ریزورت بدروم

در هتل بدروم بی ریزورت می توانید طعم لذیذ غذا های بین المللی را در رستوران های هتل تجربه کنید. رستوران سرپوشیده هتل چشم اندازی بی نظیر از دریا را با ظرفیت 120 نفر ارائه می دهد و رستوران روباز هتل با ظرفیت 300 نفری صبحانه، نهار و شام به صورت سلف سرویس برای شما آماده کرده است.

رستوران سفارشی: طعم های بی همتا غذاها را در این رستوران شیک و زیبا رو منظره ای شگفت انگیز امتحان کنید.

کافه ی میانوعده: هتل بدروم بی ریزورت از ساعت 12:30 تا ساعت 17 آماده پیرایی از شما مهمانان عزیز می باشد.

کافه ها: کافه ی لابی، کافه ساحل و کافهی میانوعده.