هتل اینایا پوتری بالی

 
  • هتل اینایا پوتری بالی
 
    15:00
 
 
 

هتل اینایا پوتری بالی، Inaya Putri Bali، در امتداد ساحل نوسا دوآ قرار گرفته است. این هتل 5 ستاره که تنها به اندازه ی 15 دقیقه پیاده روی از مرکز خرید بالی کالکشن فاصله دارد، به مهمانانش اقامت در مکانی مدرن و لوکس به همراه اینترنت بیسیم رایگان و استخر روباز را ارائه می دهد.

اتاق های هتل اینایا پوتری بالی که به زیبایی مبله شده اند دارای امکاناتی به این شرح می باشند: حوله و ملحفه های تمیز، تهویه هوا ی مطبوع، گاوصندوق لپ تاپ، رختکن، سالن، مینی بار رایگان ( هر روز پر می شود )، کتری برقی، میز، تراس و تلویزیونی با صفحه نمایش تخت دارا ی کانال هایی به زبان های انگلیسی و ماندارین. سرویس بهداشتی داخل اتاق مجهز به حمام، سشوار، دمپایی، لوازم بهداشتی رایگان و لوازم مربوط به سلامت دهان و دندان. برخی اتاق ها دسترسی آسان به استخر داشته و برخی به باغ انبوه هتل مشرف هستند.

رستوران داخل هتل که در طول روز باز است، مجموعه ای از غذا های اندونزیایی و غربی را سرو می کند.

هتل اینایا پوتری بالی کانتر پذیرشی 24 ساعته دارد و سرویس های لباسشویی و خشکشویی ارائه می کند. می توانید جهت انبار بار هایتان از راهنمایان هتل کمک گرفته و برای ترتیب دادن گشت و گذار های روزانه به کانتر تور هتل مراجعه نمایید. تسهیلات جشن ها و همایش ها در هتل قابل دسترسی هستند. حمل و نقل فرودگاهی و اجاره ی وسایل نقلیه با پرداخت اضافه بها ترتیب داده می شوند. مهمانان می توانند در مرکز سلامتی و آبگرم هتل اینایا پوتری بالی خدماتی آرامش بخش دریافت کنند.

فاصله ی هتل تا ساحل پانداوا یک سواری 20 دقیقه ای و تا فرودگاه بین المللی بالی دنپاسار یک سواری 25 دقیقه ای می باشد.

تعداد اتاق ها: 460

محبوب ترین امکانات هتل:

اینترنت بیسیم رایگان    حمل و نقل فرودگاهی    مرکز آبگرم    ممنوع بودن سیگار کشیدن در اتاق ها    پارکینگ رایگان 

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل