هتل اس اس پاتایا

 
  • هتل اس اس پاتایا
 
 
 
 

هتل اس اس پاتایا  SS Pattaya Hotel، یک دقیقه تا ساحل فاصله دارد. این هتل دارای چشم اندازی زیبا   از شهر پاتایا و ساحل می باشد. فاصله هتل اس اس تا بالی هایی پیر (Bali Hai Pier) و ساحل فستیوال پاتایا (پیاده) کم تر از 10 دقیقه (پیاده) می باشد. این هتل استخر روباز و اینترنت بی سیم رایگان در تمام نواحی هتل را برای میهمانان فراهم کرده است.

اتاق های هتل اس اس دارای فضایی بزرگ و با طراحی سنتی تایلندی می باشند. تمامی اتاق ها دارای چشم اندازی از شهر و یا دریا بوده و امکاناتی از قبیل تلویزیون و سیستم تهویه هوا را ارائه می کنند.

رستوران های هتل اس اس غذا های بین المللی و تایلندی را سرو می کنند، کافه های این هتل به طور شبانه روزی نوشیدنی سرو می نمایند. همچنین میهمانان می توانند از نوشیدنی و غذاهایی که  در کافه های نزدیک استخر وجود دارد نیز استفاده نمایند.

منطقه خوب و مرکزی هتل باعث شده است که این هتل به تمام مراکز تفریحی و مراکز خرید شهر نزدیک باشد. رویال گاردن پلازا  (Royal Garden Plaza) و مرکز خرید آت لت (Outlet Mall Pattaya) 10 دقیقه (با ماشین) با این هتل فاصله دارند. کافه، فروشگاه ها و رستوران ها همه در چند قدمی این هتل واقع شده اند.

امکانات محبوب این هتل

اینترنت بی سیم رایگان     پارکینگ رایگان      روم سرویس      کافه