هتل آسیا بانکوک

 
  • هتل آسیا بانکوک
 
    14:00
 
 
 

هتل آسیا بانکوک، Asia Hotel Bangkok، که مستقیما به ایستگاه اسکای تِرین ( قطار شهری ) راچاتوی وصل می شود دارا ی یک استخر روباز و 6 غذاخوری می باشد. این هتل 4 ستاره تا سیام اِسکوئِر و مرکز خرید ام بی کِی تنها 1 ایستگاه اسکای ترین فاصله دارد.

اتاق های بزرگ هتل آسیا بانکوک با مبلمان کلاسیک و یک تلویزیون با صفحه نمایش تخت آراسته شده اند. هر اتاق دارا ی یک گاوصندوق شخصی، مینی بار و یخچال می باشد.سرویس بهداشتی مرمرین اتاق ها مجهز به وان و سشوار هستند.

هتل آسیا بانکوک از ایستگاه اسکای ترین فایا تای ( که متصل به خط راه آهن منتهی شونده به فرودگاه سووارنابومی است ) تنها به اندازه ی یک ایستگاه فاصله دارد.

پس از یک روز خرید مهمانان می توانند در استخر آبگرم روباز استراحت کرده و از یک ماساژ تایلندی یا ورزش در مرکز تناسب اندام لذت ببرند. همچنین هتل آسیا بانکوک شامل یک بخش اینترنت، یک کانتر تور و مرکز تجاری می شود.

در کافی شاپ تیوُلی غذا های تایلندی و بین المللی هنگام اجرا ی موسیقی زنده سرو می شوند. دیگر گزینه های غذاخوری شامل رستوران گِرِیت وال، و رستوران های ویتنامی و برزیلی هستند. در شیرینی پزی آسیا و کافه لابیِ کریستال تنقلات سبک ارائه می شوند.

محله ی فایا تای برای مسافرانی که به خرید و خرید لباس و غذا علاقمندند مناسب می باشد.

تعداد اتاق ها: 601

محبوب ترین امکانات هتل:

استخر روباز    اینترنت بیسیم    مرکز تناسب اندام    ممنوعیت سیگار کشیدن در اتاق ها    پارکینگ رایگان    خدمات اتاق     

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل