یک همسفر باهوش دیجیتالی به نام TripAdvisor

آنچه در این مقاله در مورد TripAdvisor خواهید خواند:

یکی از عوامل خوش گذشتن در سفر و دغدغه های اصلی هر کسی انتخاب مقصد برای خرید بلیط هواپیما درست است. اگه شما هم اهل سفر هستید، احتملا برای انتخاب مقصد یکی از این راه ها را امتحان میکنید؛ یا به سراغ دوستان اهل سفرتان میـروید یا گوشی و لپ تاپتان را بر میدارید و به سراغ صفحات مجازی و مطالب آن ها میروید.
حالا حالتی را تصور کنید که همراهی داشته باشید که به ناشناخته ترین و دور ترین نقاط سراسر جهان سفر کرده باشد! یا همراهانی که راه را بلدند و به شما پیشنهاد های هیجان انگیز میدهند.این یعنی همان همسفر هوشمند دیجیتالی  یا TripAdvisor «تریپ ادویزازر» که در این مطلب قصد معرفی آن را به شما داریم.

TripAdvisor

TripAdvisor چیست؟!

یک اپلیکیشن راهنمای سفر معتبر جهانی که برای جهانگردها و طبیعت گردها است. می تواند منبع اطلاعاتی خوبی برای برنامه ریزی سفرهای آینده باشد اسم این اپلیکیشن به معنی “پیشنهاد سفر” است و همانطور که از اسمش پیداست، از طریق این برنامه کاربران مکان های دیدنی که تا به حال به آنها سفر کرده اند را رتبه بندی کرده و نکات بد و خوب را در اختیار دیگر کاربران می گذارند امروز میخواهیم به بررسی دقیق تر این اپلیکیشن خارجی بپردازیم، تا نحوه کار کردن با آن را به طور دقیق یاد بگیریم.

اپلیکیشن تریپ ادوایزر یکی از راحت ترین روش ها برای برنامه ریزی و انجام دادن رزرو هتل ، خرید آنلاین بلیط هواپیما، مورد نیاز سفرتان است. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید از رستوران ها، هتل ها، مراکز تفریحی و حتی پروازها به مقصدی که در نظر دارید با خبر شوید. هر یک از این موارد توسط کاربران این اپ بررسی شده و یک رتبه دریافت می کنند. بنابراین می توانید با توجه به بازخورد دیگر کاربران، از کیفیت و راحتی هتل، رستوران و…که قرار است بروید با خبر شوید.

مطالب خواندنی دیگر:اپلیکیشن های کاربردی برای سفر به ترکیه

تریپ ادوایزر چگونه کار میکند؟

اپلیکیشن تریپ ادوایزر یکی از راحت ترین روش ها برای برنامه ریزی و انجام دادن رزرو های مورد نیاز سفرتان است. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید از رستوران ها، هتل ها، مراکز تفریحی و حتی پروازها به مقصدی که در نظر دارید با خبر شوید. هر یک از این موارد توسط کاربران این اپ بررسی شده و یک رتبه دریافت می کنند. بنابراین می توانید با توجه به بازخورد دیگر کاربران، از کیفیت و راحتی هتل، رستوران و…که قرار است بروید با خبر شوید

TripAdvisor

تریپ ادوایزر را کجا میتوان استفاده کرد؟

اپلیکیشن تریپ ادوایزر یک اپ جهانی است و به همین دلیل چیزی حدود ۲۲۵ میلیون بررسی تا به الان در آن وجود دارد. یکی دیگر از امکانات خوب این اپ این است که به شما این امکان را می دهد تا از طریق آن برای هتل، رستوران و یا مراکز تفریحی که قرار است بروید، رزرو انجام دهید.

این اپلیکیشن از طریق اینترنت کار می کند و بانک اطلاعاتی بزرگی از شهرهای سرتاسر جهان دارد که جای زیادی نیز روی گوشی موبایلتان اشغال نخواهد کرد و بصورت رایگان برای هر دو نسخه اندروید و ios موجود است .
اما اشتباه نکنید، این اپ تنها برای استفاده در خارج از کشور نیست. بخش مربوط به شهرهای داخل ایران در این برنامه نیز بسیار پر محتوی است و شما میتوانید به راحتی بر اساس معیارهایی که در نظر دارید، یک مقصد خوب و جذاب انتخاب کنید

مطالب خواندنی دیگر:با 11 وب سایت برتر گردشگری دنیا آشنا شوید

نویسنده : شهرزاد جعفری جوزانی