با پارک تفریحی شاه عالم مالزی بیشتر آشنا شوید

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

شاه عالم پایتخت ایالت سلانگور یکی از جذاب ترین انتخاب ها برای گذراندن لحظاتی فوق العاده در سفر به کشور زیبا و دیدنی مالزی به شمار می رود. شهری در فاصله 20 دقیقه ای از کوالالامپور که به دلیل مناظر زیبا و سرسبز و معماری منحصر به فردش، در میان مردم محلی مالزی و سایر مسافرانی که از سراسر جهان به این شهر تماشایی سفر می کنند، بسیار محبوب شده است.

این محبوبیت شاه عالم در میان گردشگران قطعا بی دلیل نیست. اگر می‌خواهید تعطیلات‌تان را در شهر مدرن و زیبای کولالامپور بگذرانید، به شما پیشنهاد می کنیم که به پایتخت سرگرمی جهان یعنی شاه عالم هم بروید و معنی واقعی هیجان، خوشگذرانی و تفریح را متوجه شوید. در ادامه چند دلیل برای اینکه چرا شاه عالم بهترین محل برای تخلیه هیجان و حس ماجراجویانه شماست را خواهیم گفت. پس با ما در گلفام سفر همراه شوید.

شهر شاه عالم

اسکای ترکس، منبع تخلیه آدرنالین

اگر می خواهید قلبتان از شدت هیجان فشرده شود، یکی از بهترین انتخاب بها برای گذراندن لحظاتی مفرح و فراموش نشدنی در کشور مالزی مجموعه تفریحی اسکای ترکس است، جایی که رفتن به آن تا همیشه در ذهن گردشگران ثبت می شود.

با رفتن به این مجموعه هیجان انگیز می توانید بر روی موانع مختلف هوایی معلق در بالای جنگل های بارانی مالزی پرواز کرده، تاب بخورید و در نهایت آویزان شوید تا تیم نجات به کمک شمایی که بین زمین و هوا معلق مانده اید بیاید. البته رفتن به این مجوعه همیشه هم انقدر خطرناک نیست. می توانید فعالیت های هیجان انگیز دیگری مانند دوچرخه سواری، بازدید از باغ وحش مجموعه، دیدن خانه چهار فصل، پیاده روی و کایاک سواری را هم تجربه کرده و سفر به مالزی را به تجربه ای لذت بخش تر تبدیل کنید.

اسکای ترکس در مالزی شهر شاه عالم

سرزمین آبی شاه عالم، استخری از هیجان

پارک آبی وت ورد یک پارک آبی خانوادگی است که در میان یک جنگل گرمسیری واقع شده و نظر مسافران به شهر زیبای کوالالامپور را به خود جلب می کند. در پارک آبی وت ورد شاه عالم می توانید تفریحات هیجان انگیز مختلفی را تجربه کرده و در هر سنی که باشید از حضور در این مجموعه مهیج و سرگرم کننده لذت ببرید.


نوازش حیوانات در پارک Aviary & Bunny

اگر عاشق حیوانات باشید قطعا عاشق پارک Aviary & Bunny هم می‌شوید. Aviary & Bunny Park در تامان بوتانی نگارا شاه عالم قرار دارد و یک مکان تفریحی و باغ وحش کوچک برای کودکان است. علاوه بر گذراندن لحظاتی فوق العاده و مفرح، نحوه برخورد با حیوانات هم در این پارک به کودکان آموزش داده می‌شود. این آموزش از طریق نوازش حیوانات است و آنها را به عشق و محافظت از حیوانات تشویق می‌کنند.

مطالب خواندنی دیگر:باغ پرندگان کوالالامپور

سوارکاری در کلوپ تفریحی DARC واقع در پارک شاه عالم مالزی

DARC کلوپ سوارکاری و تفریحی است که می توانید هیجان و لذت اسب سواری را تجربه کرده و لحظاتی شگفت انگیز را در کشور زیبای مالزی سپری کنید.

سوارکاری در کلوپ تفریحی واقع در پارک شاه عالم مالزی

قدم زدن در اطراف باغ دریاچه شاه عالم

باغ دریاچه شاه عالم یکی از بهترین مکان های موجود در مالزی برای پیاده روی و پیک نیک در اواخر شب است. این باغ دریاچه مصنوعی که در مرکز شهر شاه عالم قرار گرفته بسیار سرسبز و زیباست و دل خیلی از عاشقان طبیعت را برده است. یکی از جذاب ترین بخش های این باغ دریاچه بسیار زیبا و تماشایی، رستوران غذاهای دریایی شناور آن است که می توانید انواع غذاهای محلی خوش طعم کشور مالزی را در آن امتحان کرده و سفر به شاه عالم را به تجربه ای لذت بخش تر تبدیل کنید. رفتن به این مجموعه آرامشی فوق العاده را هم پیش روی مسافران کشور زیبای مالزی قرار می دهد.


از کتابخانه راجا تو اودا کتاب قرض بگیرید و بخوانید

اگر اهل کتاب و کتاب خوانی باشید قطعا در سفر هم دست از این کار برنمی‌دارید. پس بهترین مکان برای شما رفتن به کتابخانه راجا تو اودا پارک تفریحی شاه عالم مالزی است. کتابخانه راجا تون اودا در مقابل کلوپ گلف این مجموعه واقع شده و ملقب به “کتابخانه ای درپارک” است. این کتابخانه با مناظر سبز تپه ها احاطه شده است. این تنها دوست داران کتاب و کتاب خوانی نیستند که رفتن به این پارک تفریحی را فوق العاده را در برنامه سفر خود به شاه عالم قرار می دهند، این مجموعه با معماری شیشه‌ای مدرن و جذاب نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند.


بازدید از بزرگترین مسجد مالزی در شاه عالم

شاه عالم، بزرگترین مسجد مالزی به نام مسجد “نگری شاه علم” یا همان مسجد “سلطان صلاح الدین عبدالعزیز شاه” را نیز در خود جای داده است. این مسجد یک شاهکار مطلق معماری است و حتی اگر از معماری هم سر در نمی آورید هم بازدید از آن برایتان بسیار جذاب و فوق العاده خواهد بود.

بزرگ ترین مسجد مالزی در شاه عالم
مطالب خواندنی دیگر:با آفاموسا کوالالامپور بیشتر آشنا شوید

لامان سنی 7 و تجربه یک عکاسی بی نظیر در مالزی

دیوارهای رنگی رنگی و زیبا از جاذبه‌‌های دیدنی لامان سنی 7 در پارک تفریحی شاه عالم مالزی است. اگر اهل دنیای مجازی باشید و عاشق عکاسی و هشتگ #lorongbelakang را دنبال کنید می‌فهمید که با چه جایی طرف هستید و چه عکس‌های خارق العاده‌ای می‌توانید بیاندازید. با راه افتادن این هشتگ لامان سنی 7 یکی از محبوب‌ترین مکان‌ها برای عکاسی‌های اینستاگرامی و ویدئوهای تیک تاکی شده است و همه‌ی عاشقان دنیای مجازی را در یک نقطه جمع کرده است.

اگر با تور مالزی همراه شده و به شهر شگفت انگیز کوالالامپور سفر کردید، تفریحات شاه عالم و مکان های دیدنی مختلف آن را هم فراموش نکنید. رفتن به شاه عالم و مجموعه های تفریحی آن سفر به این شهر رویایی را به تجربه ای لذت بخش تر برای گردشگران تبدیل کرده و سفر به مالزی را برای کسانی که این کشور را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند، به یاماندنی تر خواهد کرد.

اگر به تفریح و هیجان علاقمندید، مقالات زیر را نیز به شما پیشنهاد می کنیم :

کلمه های کلیدی: