با قدیمی ترین هتل های دنیا آشنا شوید

با ما در این مطلب همراه باشید تا با قدیمی ترین هتل های دنیا آشنا شوید .هتل ها ویژگی مشترک مناظر شهری و حومه ی شهرها می باشند. هتل ها محل اقامت، برنامه های سرگرمی و امکانات تفریحی ارائه می دهند. همچنین هتل ها برای ارتقا جاذبه ی یک مقصد گردشگری، المان مهمی تلقی می شوند. قدمت هتلداری به بیش از 1000 سال پیش باز می گردد و هتل نیشیاما اونسن کیهانکان قدیمی ترین هتل های دنیا است . در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به معرفی این هتل ها بپردازیم .

هتل های قدیمی

1/ هتل نیشیاما اونسن کیهانکان / Nishiyama Onsen Keiunkan

هتل نیشیاما اونسن کیهانکان در سال 705 میلادی (1300 ساله) توسط «فوجیوارا ماهیتو» پسر معاون امپراطور سی و هشتم ژاپن در استان یاماناشی ژاپن تاسیس شد. این هتل در دهکده ای دور افتاده دردل کوهستان (به همراه کوه فیجی) قرارگرفته است. داخل این هتل چشمه های آبگرمی وجود دارند که آب حمام های هتل را تامین می کنند. در 37 اتاق این هتل فرماندهان نظامی، سیاستمداران، خانواده های حاکم و سامورایی ها اقامت داشته اند. این هتل در زمان جنگ ها محبوبیت بالایی داشت زیرا چشمه های آبگرم این هتل برای تسکین درد عضلات کمک می کرد. هنوز هم هتل نیشیاما اونسن کیهانکان (که توسط یک خانواده اداره می شود) در حال کار است.

مطالب خواندنی دیگر:8 مورد از بهترین هتل های آنتالیا
نیشیاما اونسن کیهانکان

2/ هتل هوشی ریوکان / Hoshi Ryokan

هتل هوشی ریوکان که دومین هتل قدیمی جهان است در ژاپن قرار دارد. هوشی ریوکان از سال ۷۱۸ تاکنون توسط یک خانواده مدیریت می‌شود و هم‌اکنون نسل چهل و ششم از خانواده هوشی، کنترل این هتل را در اختیار دارد. این هتل دارای استخرهای آبگرم بوده و حمام هایی در فضای باز دارد. با توجه به تاریخچه ی آن، این چشمه ها توانایی شفابخشی دارند. هتل هوشی ریوکان اتاق به سبک ژاپنی و غذاهای متنوع سنتی دارد. با توجه به این نکته که 46 نسل از یک خانواده این هتل را مدیریت کردند، به یکی از قدیمی ترین مشاغل خانوادگی در جهان تبدیل شده است.

هوشی ریوکان

3/هتل اولد بل / Olde Bell Hotel

هتل اولد بل که در سال 1135 در هورلی تاسیس شد، قدیمی ترین هتل انگلستان است. در طی سال ها این هتل بازسازی شده و گسترش یافته است. به علت قرارگیری در جاده گریت نورت بین اِدینبرا و لندن، به محل محبوب برای تردد کالسکه شهرت داشت. داخل هتل اولد بل آثار هنری این دوره دیده می شوند. در یادداشت های موجود از لحظات مهم تاریخی نام این هتل ذکر می شود. به طور مثال نشست چرچیل و آیزنهاور در زمان جنگ جهانی دوم در این هتل برگزار شد.

مطالب خواندنی دیگر:22 تا از عجیب ترین هتل های جهان را بشناسید
هتل اولد بل

4/ سانت پیتر / Sanct Peter

هتل سانت پیتر یکی از قدیمی ترین هتل های دنیا است که در آلمان در شهر کلن می باشد. در سال 1246 این هتل تاسیس شد. این هتل در میان تاکستان های لوا واقع شده است. در کنار منظره ای خیره کننده و مهمان نوازی گرم، این هتل غذاهایی در سطح جهانی ارائه می دهد. اتاق های هتل در رنگ های زیبای دهکده آرنتال (Ahrntal) دکوراسیون شده اند.

برای رزرو هتل به سایت گلفام سفر مراجعه کنید.

Sanct Peter

نویسنده : شهرزاد جعفری جوزانی