اقامتی راحت در محبوب‌ترین هتل های کوش آداسی

آنچه در بهترین هتل های کوش آداسی خواهید خواند :

کوش آداسی به معنای جزیره‌ی پرنده، معمولا به عنوان مقصدی برای تفریحات آبی شناخته می‌شود، که به علت نزدیکی به جزیره ساموس(دریونان) تورهای مشترک آبی بین آن‌ها برگزار می‌شود، که باعث افزایش محبوبیت آن هم شده‌است. کوش آداسی یک ‌شهر توریستی در کشور ترکیه است که نسبت به شهرهای شناخته‌شده‌ای مثل آنکارا و استانبول، کمتر موردتوجه قرارگرفته. اما درسال‌های اخیر محبوبیت تور کوش آداسی بالاتر رفته و افراد بیشتری به آن به عنوان یک‌مقصد توریستی توجه می‌کنند.

شناخت محل اسکان مقصد مورد نظر یکی از مهم‌ترین بخش‌های برنامه‌ریزی سفر با تور کوش آداسی است. قبل از آن که محلی را به‌عنوان مقصد انتخاب کنیم، بهتراست، مطابق با بودجه‌ی خود بخش‌های مختلف آن را مورد بررسی قراردهیم. به همین‌جهت آشناشدن با محبوب‌ترین هتل‌های این‌مکان به شما کمک می‌کند تا انتخاب کنید که قصد مراجعه به آن را دارید یا نه؟ و درسفرخود بهترین مکان برای اسکان شما کجاست؟

مطالب خواندنی دیگر:مراکز خرید کوش آداسی

۱.هتل 5 ستاره سی لایت کوش آداسی (Sealight Resort Hotel)

مهم‌ترین امکانات این‌هتل چه‌چیزهایی است؟ درزمینه‌ی تفریحات آبی، ساحل اختصاصی، سه‌استخر سرباز، یک‌استخر سرپوشیده و پارک آبی امکانات چشم‌گیری است که می‌توان دراین‌هتل به آن‌ها دسترسی پیداکرد. دراین‌هتل، علاوه ‌بر غذاهای ترکی، می‌توان از غذاهای چینی و ایتالیایی هم استفاده‌کرد.

هتل 5 ستاره سی لایت کوش آداسی

۲.هتل 5 ستاره آکوا فانتاسی (Aqua Fantasy Aquapark Hotel & Spa )

هتل آکوا فانتاسی، در هشت کیلو‌متری کوش آداسی قراردارد، این‌هتل پنج‌ستاره، در نزدیکی جنگل‌های کاج قرارداشته و آب‌وهوای بسیار مطلوب و منظره‌ی بسیار زیبایی دارد اما این‌موضوع که مسافت آن از کوش آداسی نسبت به سایرهتل‌ها بیشتر است به‌عنوان یک‌عیب شناخته‌می‌شود.از امکانات آن می‌توان به پارک آبی و حمام ترکی اشاره‌کرد. و مثل هتل سی لایت شما علاوه ‌بر غذاهای ترکی به غذاهای آسیایی و ایتالیایی هم دسترسی داشته باشید.

هتل 5 ستاره آکوا فانتاسی

۳.لاویستا بوتیک (Lavista Boutique Hotel & Spa)

هتل لاویستا با استخر اختصاصی و فاصله‌ی بسیارکم تا ساحل هم گزینه‌ی بسیار دوست‌داشتنی به‌نظر می‌رسد، یکی از بهترین مزیت‌های آن داشتن بالکن اختصاصی رو به آب برای اکثر اتاق های آن است. غذاهای دریایی رستوران آن بسیار معروف و لذیذ بوده که از قیمت آن مشتریان اغلب رضایت زیادی دارند.

لاویستا بوتیک هتل کوش آداسی

۴.هتل ایلایدا آوانتگارد کوش آداسی (İlayda Avantgarde)

هتل ایلایدا آوانتگارد، یک هتل پنج‌ستاره در کوش آداسی بوده که مهم ‌ترین مزیت آن، نزدیک بودن آن به ساحل است. علاوه‌ براین استخر روبازی در پشت‌بام این هتل واقع شده، که مکان مناسبی برای استراحت به‌حساب می‌آید.

هتل ایلایدا آوانتگارد کوش آداسی

۵.هتل لِ بلو اَند ریزورت کوش آداسی (Le Bleu Hotel & Resort )

هتل ل بلوآند ریزوت، هم دارای پنج‌ ستاره بوده و از نظر نزدیکی به ساحل در موقعیت بسیارعالی قرارگرفته، خدماتی مثل حمام ترکی، اسپا، استخر و… را هم دربهترین نحو برای شما فراهم می‌کند. غذاهای ترکی رستوران این‌هتل هم بسیار لذیذ بوده و انتخاب بسیارمناسب و محبوبی است.

مطالب خواندنی دیگر:بایدها و نبایدهای سفر به کوش آداسی
هتل لِ بلو اَند ریزورت کوش آداسی

۶.هتل رامادا کوش آداسی (Ramada resort kusadasi & Golf)

به جرات می‌توان گفت که هتل رامادا کوش آداسی از پرطرفدارترین هتل ‌های این‌منطقه است، این‌هتل در بسیاری از نظرسنجی‌ها رتبه‌های بالایی آورده و بسیارمحبوب است. هتل رامادا ، پنج ستاره دارد و دارای شش استخر روباز و یک‌استخر سرپوشیده است، از خدمات ویژه‌ی آن ساحل اختصاصی است که دراختیار مسافران قرارمی‌دهد. و باید دانست که تا مرکزشهر(کوش آداسی) تنها یک کیلومتر فاصله دارد، که مسافت بسیارکمی است.

ازخدمات دیگر آن می‌توان به غذا اشاره‌ کرد، این‌هتل هم مثل برخی از هتل‌هایی که دربالای متن نام بردیم، دارای غذاهای بین‌المللی است و شما علاوه‌ بر غذای ترکی، غذای سایرکشورها را هم با بهترین کیفیت دراختیار دارید.
هتل رامادا درکنار همه‌ی این‌خدمات، برای راحتی مسافران، نیروهایی مسلط به چند زبان را استخدام کرده و ازاین‌نظر مردم بسیاری از کشورها که تسلط کافی به زبان ترکی یا انگلیسی ندارند، در راحتی بیشتری قرارمی‌گیرند.

هتل رامادا کوش آداسی

۷.هتل کرومار افسوس بیچ کوش آداسی (KoruMar Ephesus Beach & Spa Resort)

از مهم ترین هتل های کوش آداسی، که دارای استخر سرپوشیده، سرباز، سرسره آبی، استخرکودکان و….است. رستوران‌های آن به ارائه‌ی غذاهای لذیذ ترکی می‌پردازند و می‌توان برخورداری هتل از ساحل اختصاصی را به‌عنوان امتیاز ویژه‌ی آن نام برد.

هتل کرومار افسوس بیچ کوش آداسی

۸.هتل کاریزما دلوکس کوش آداسی (Charisma De Luxe Hotel)

برخی از مسافران و منتقدین هتل‌ها ، هتل کاریزما را یک‌هتل در سطح جهانی می‌دانند و معتقدند خدمات آن بسیار منظم و برنامه‌ریزی شده ‌است. کارکنان هتل کاریزما علاوه بر زبان ترکی به سایرزبان‌های دنیا مثل هلندی، فرانسوی، آلمانی و انگلیسی نیز صحبت می‌کنند که این ‌یک مزیت بزرگ برای بسیاری از مسافران به حساب می‌آید. ساحل اختصاصی، استخر بزرگسال و کودک، حام ترکی و… از جمله خدمات ویژه‌ی هتل است. درضمن باید به غذاهای ترکی لذیذ آن که در رستوران هتل ارائه می‌گردد، هم اشاره کرد.

مطالب خواندنی دیگر:غذاهای محلی کوش آداسی
هتل کاریزما دلوکس کوش آداسی

۹.هتل پالم وینگز افسوس کوش آداسی (Palm Wings Ephesus Beach Resort)

از بهترین هتل های کوش آداسی هتل پالم وینگز است. هتل پنج ستاره‌ای با استایل و تجهیزات مدرن که خودش به تنهایی مکانی تفریحی است. اگر شما از هتل خارج نشوید و کل زمان سفر را در آن سپری کنید، باز هم یک‌ مسافرت تفریحی لذت‌بخش با بیشترین امکانات را داشته‌اید. این‌هتل با یازده استخر ، ساحل اختصاصی ، حمام ترکی ، پارک آبی، زمین تنیس ، والیبال ساحلی قایق‌سواری، جت اسکی ، غواصی و…. خود به تنهایی به عنوان یک جاذبه‌ی تفریحی شناخته می‌شود.

هتل پالم وینگز افسوس کوش آداسی

۱۰.هتل پاین بی کوش آداسی (Pine Bay Holiday Resort)

هتل پاین بی در خلیج کاملیمانی قرارداشته و یکی ازمزیت‌های استثنایی آن، نزدیکی هم ‌زمان آن به اماکن تاریخی و ساحل است . بنابراین اگر شما سفر دومنظوره‌ای را طراحی کرده‌اید، این‌هتل برای شما گزینه‌ی بسیارمناسبی است. هتل پنج ستاره‌ای که استخرسرپوشیده، سرباز، پارک آبی و سایر خدمات تفریحی را در کنار امکانات کامل رفاهی دراختیار شما قرار می‌دهد.

هتل پاین بی کوش آداسی

تمامی هتل‌هایی که دربالا اسم برده شد، هتل‌های لوکسی هستند که امکانات بی ‌نظیری درسطح جهانی را دراختیار شما می‌گذارند و هرآن‌چه برای بالابردن آسایش سفر به آن احتیاج دارید، در اختیار شما قرار می‌دهند، اکثریت اتاق‌های همه‌ی این‌هتل‌ها دارای بالکن اختصاصی بوده و نمای بسیار زیبایی به ساحل دارند. با انتخاب هر کدام از این ‌هتل‌های بی‌نظیر در برنامه‌ریزی سفر، رفاه و آسایش خود را دراین تفریح دل‌انگیز تضمین خواهیدکرد. در این مطلب با بهترین هتل‌های کوش آداسی آشنا شدید حال شما نظر بدهید که مقصد هتل شما در کوش آداسی کدام مورد است؟