افراد درون گرا و تجربه سفری رویایی

اگر معمولا آدم ساکتی هستید و اکثرا شما را انسانی درون گرا توصیف می کنند، احتمالا سفری بهتر را پیش رو خواهید داشت. شما یاد گرفته اید بهتر ببینید، بهتر بشنوید و از تنهایی و همنشینی با طبیعت بیشتر لذت ببرید. شما احتمالا مدیریت بهتری هم در حل مشکلات خواهید داشت.

پس اگر خیلی اهل جمع های شلوغ و خندانی که به نظر می رسد سفر بهتری را تجربه می کنند نیستید، به احساس خود اعتماد کرده و از تنهایی سفر کردن لذت ببرید. سفر کردن در سکوت و لذت بردن از دنیای اطراف تجربه ای است لذت بخش و فوق العاده که تا همیشه در ذهنتان ثبت خواهد شد.

شاید در ابتدا وارد شدن به فرهنگ های مختلف و معاشرت با انسان هایی که نمی شناسید کمی ترسناک به نظر برسد، اما نگران نباشید، شما کاملا از محیط اطراف خود آگاه هستید و به آن تسلط دارید، شما می توانید در سفر با انسان های زیادی آشنا شده و اتفاقا تجربیات بهتری هم از ارتباط با سایر انسان ها در اقصی نقاط دنیا به دست آورید.

پس اگر خود را انسانی درون گرا و ساکت می دانید با گلفام سفر همراه شده و تنهایی سفر کردن را از زاویه ای دیگر ببینید.

انسانی درون گرا

انسان های درون گرا شنوندگان بهتری هستند

افراد درون گرا و تجربه سفر، زمانی که به مسافرت می روند در محیط اطرافشان غرق شده و با مقصد یکی می شوند. پس لذت بیشتری از هر آنچه می بینند و می شنوند خواهند برد. اینگونه نیست که برون گراها اشراف کاملی بر محیط اطرافشان نداشته باشند, اما انسان های درون گرا شنوندگان خیلی بهتری هستند. این خصلت موجب می شود آنها بیشتر به زندگی که اطرافشان جریان دارد، دقت کرده و با آداب و رسوم و فرهنگ های مختلف آشنایی بیشتر و بهتری پیدا کنند.


انسان های دروگرا از تماشا کردن در سکوت یاد می گیرند

اگر انسان درون گرا هستید می توانید بدون اینکه بخشی از فعالیت ها شوید، ببینید و از تماشا کردن، چیزهای بسیار بیشتری یاد بگیرید. احتمالا اگر از انسان های درون گرا بخواهند که سفرشان را روایت کنند توصیف کامل تر و دقیق تری را ارائه می دهند. دقتی که از تماشا کردن جزئیات به صورت کامل نشات می گیرد.
درون گراها این را می دانند که در سفر شخصیت اصلی بازی نیستند و تجربیاتی که قرار است به دست آورند و آنچه به صورت کلی قرار است اتفاق بیفتد، نقش اصلی را در سفر بازی می کند.

درون گرا ها و تجربه سفر هیجان انگیز

انسان های درون گرا از انتظار خسته نمی شوند

سفر گاهی به معنای انتظار زیاد است، منتظر ماندن برای رسیدن قطار و اتوبوس، تاخیر داشتن پرواز و حتی انتظار برای بازدید از جاذبه های طبیعی یا تاریخی، انسان های درون گرا بسیار بهتر با این انتظار کنار آمده و حتی سعی می کنند از این انتظار لذت ببرند و دنیای اطرافشان را بهتر تجربه کنند. آنها حتی با یک کتاب بر این مشکل غلبه می کنند. تماشا کردن و فکر کردن احتمالا کار مورد علاقه انسان های درون گرا در دنیاست.

همچنین آنها عجله ای برای اینکه به سرعت از یک مکان به مکان دیگری بروند ندارند، ترجیح می دهند آنجایی که هستند را به خوبی تجربه کرده سپس راهی مقصد دیگری شوند. درونگراها باتری خود را با تنهایی شارژ می کنند.


انسان ها علاقه زیادی به معاشرت با شما دارند

درون گراها احتمالا همیشه نگران این هستند که سایر انسان ها در موردشان چه فکری می کنند و شاید خیلی وقت ها به همین دلیل به سراغ فعالیتی که دوست دارند نروند اما نگران نباشید، در سفر می توانید تبدیل به همان کسی شوید که همیشه دوست داشته اید. قرار است کلی انسان های غریبه را ببینید که از قضاوتشان نمی ترسید، آدم هایی که شاید دیگر هیچ وقت آنها را نبینید.

شما در سفر می توانید عضو گروه هایی شوید که تا حد زیادی ترس شما از حضور در جمع را هم ممکن است از بین ببرند. شما شنوندگان خوبی هستید و به همین دلیل سایر انسان ها علاقه زیادی به ارتباط برقرار کردن با شما خواهند داشت. با شمایی که حرفشان را با تمام وجود گوش داده و واکنش مناسب انجام می دهید.

سفر افراد درونگرا

درون گراها بیشتر از هر کسی به خودشان اعتماد می کنند

اگر درونگرا هستید، در زمان سفر انسانی خودکفاتر خواهید بود، شما یاد گرفته اید به خودتان بیشتر از هر کس دیگری اعتماد داشته باشید و به همین دلیل توانایی بهتری هم برای حل مشکلات و مدیریت اتفاقات غیرقابل پیش بینی در سفر از خود نشان می دهید.


درون گراها به چالش کشیدن خود را دوست دارند

انسان های درون گرا برخلاف چیزی که فکر می کنند عاشق تجربیات جدید و یاد گرفتن هستند. آنها از اینکه خود را به چالش کشیده و در موقعیت های تازه و غیرقابل پیش بینی قرار بگیرند، لذت می برند. انسان های درون گرا برخلاف باور دیگران انسان های بسیار قدرتمندی هستند و معمولا اعتماد به نفس بالایی هم دارند.

مطالب خواندنی دیگر:7 دلیل برای تنهایی سفر کردن

افراد درون گرا مدیریت بهتری از خود نشان می دهند

شاید در نگاه اول به این فکر کنید که انسان های درون گرا توانایی حل مشکلات را نداشته باشند، اما اتفاقا آنها به این دلیل که بهتر می بینند، گوش می کنند و بیشتر فکر می کنند در زمان وقوع مشکل واکنش های بهتری از خود نشان می دهند. آنها ایده های مختلف را شنیده و بعد از بررسی همه جوانب امور تصمیم می گیرند.

پس اگر از جمله آدم هایی هستید که به آنها درون گرا می گویند، شما قرار است لحظاتی فوق العاده را در سفر تجربه کرده و از آشنا شدن با انسان هایی که از قضاوتشان نمی ترسید، لذت ببرید. بنابراین سعی کنید ضمن اینکه خودتان هستید و به خوبی با محیط اطرافتان یکی شده و آن را با تمام وجود می بینید و می شنوید، کمی هم از دایره امن خودتان بیرون آمده و با انسان های دیگر و فرهنگ های مختلف بیشتر آشنا شوید. همزمان که عکاسی می کنید، کتاب می خوانید و از سفرتان لذت می برید از بودن در میان انسان هایی با فرهنگ ها و آداب ورسوم مختلف هم لذت ببرید.

درون گرایی قدرتی است که شما با آن می توانید تجربیات جالب تر و جذاب تری از دیگران در سفر به نقاط مختلف دنیا به دست آورید و مقصد سفرتان را بهتر از دیگران ببینید. پس نگران اینکه خجالتی هستید و به ارتباط برقرار کردن با جمع های شلوغ و پر سر و صدا علاقه ندارید نباشید. سفر کنید و از تجربیات فوق العاده و منحصر به فردی که در نقاط مختلف دنیا به دست می آورید، لذت ببرید.

سفر افراد درونگرا

گلفام سفر مجری مستقیم تورهای ارائه شده در مسیرهای ترکیه ، دبی ، هند و روسیه، مالزی و تایلند می باشد . آژانس گلفام سفر آماده فروش این تورها به کلیه آژانس های همکار و مسافران می باشد.