از هتل گوزل ازمیر چه میدانید ؟

هتل گوزل ازمیر از آن دسته هتل های اقتصادی و نمکی و نسبتا کوچکِ خودمانی در کناکِ ترکیه است. از آن هایی که حسِ خانه خودتان بودن را به شما منتقل میکند . این هتل الکی سه ستاره نشده و با سرویس های قابل توجهش خودش را حسابی در دل میهمانانش جا کرده. بر اساس تجربه میهمانان، دو عامل باعث محبوبیت هتل گوزل ازمیر شده است .

مطالب خواندنی دیگر:آشنایی با مراکز اقامتی و هتل های ازمیر

Izmir Guzel Hotel

دلایل توجه گردشگران به این هتل

اول ، قیمت مناسبش . ازمیر رفته ها اعتراف میکنند که این هتل نسبت به محل های اقامتی اطرافش به میهمانانش به صورت مبسوطی حالِ بیشتری داده و به طور کلی ارزران تر حساب میکند !

دلیل دوم ، سرویس ها و امکانات دلپذیر و کار راه اندازی است که این هتل به مسافرانش ارائه میدهد . از پذیرش 24 ساعته و امکانات ورزشی و گاو صندوق شخصی در اتاق ها گرفته تا اینترنت همراهی که در سر تا سر هتل به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد . البته اگر خریدی مضاف بر آن چه در یخچال اتاقتان است دارید ، باید به سوپر مارکت های نزدیکتان مراجعه کنید .

اگر بخواهیم منصفانه نگاه کنیم با توجه به وجهی که دریافت میکند ، راحتی قابل ملاحظه ای را برایتان به ارمغان می آورد . از جزئیات دیگر این هتل باید گفت که ، ساعت ورود شما به اتاق مورد نظرتان 2 بعد از ظهر و ساعت تحویل اتاق از سمت شما ساعت 12 ظهرِ روزِ برگشت شما است .

هتل گوزل ازمیر به صورت کلی دارای 30 اتاق است . این هتل مسافرینی را که نیاز به جلسات رسمی دارند را نیز فراموش نکرده و به فکر آن هم بوده . اتاق کنفرانسی که تعبیه کرده سبب رفع این نیاز شده است .

هتل گوزل

امکانات اتاق های هتل گوزل ازمیر

اگر طالب اقامت در این خانه گرم و خودمانی هستید ، پس لازم است جزئیات بیشتری درباره امکانات اتاق هایش بدانید . سیستم تهویه هوا تضمین می‌کند که اتاق‌ها دمای مناسب را حفظ ‌کنند . هر اتاق یک تخت دو نفره به همراه یک مبل تاشو که به تخت تبدیل میشود دارد . همه اتاق ها بلا استثنا دارای میز هستند .

در هر اتاق یخچال های استانداردِ کوچکی برای شما تدارک دیده اند که به راحتی قابلیت رفع نیاز شما به سیستم سرمایشی برای حفظ مواد غذایی تان دارا است . اگر به هر دلیلی لباس های رو یا زیرتان احتیاج به شست و شو و پاکیزگی داشت ، لطفا خودتان را به زحمت ننداخته و در روشویی اقدام به رفعِ حاجت خود نکنید . لباس هایتان را با خیال راحت به سیستم خشک شویی هتل بسپارید تا در اسرع وقت تحویلتان دهند .

هر اتاق از نعمت وای فای رایگان بهره مند است . این گونه نیاز شما برای اتصال به اینترنت را رفع میکند.
یک نکته به دوستانی که اهل برداشتن یادگاری و برخی امکانات هتل ها حین بازگشت هستند: لطفا در هنگام تحویل اتاق تلوزیون را در چمدان نگذارید!

به این دلیل که مسئول تحویل ، ریز دارایی های اتاق را دارد و به احتمال زیاد متوجه عدم حضور ِتلوزیون در اتاق می شود و در کمال ناباوری شما گیر میفتید (با این جملات خواستیم بگوییم اتاق ها تلویزیون نیز دارند!!!)
شما نهایت چیزی که با خودتان می توانید ببرید ، مسواک های یک بار مصرف و صابون های جیبی است که به عنوان اشانتیون درون اتاق گذاشته اند. بردن این ها حلال است و مسئول تحویل اتاق نمیتواند مانع گرفتن حقِ طبیعی تان شود !

هم درون حمام و هم درون پذیرایی اتاق ، آئینه هایی قدی وجود دارد که در ساعات حضورتان در اتاق مدام خودتان را برانداز کنید و هی قربان صدقه قد و بالایتان بروید ! حمام های هتل گوزل ازمیر همگی دارای وان نیز می باشند !

نکته ای که بعضی از عزیزان دل ممکن است بعد از فهمیدنش از اقامت در این هتل منصرف شوند این است که ، کشیدن سیگار در داخل اتاق ها ممنوع است . البته سیگاری های محترم افسرده نشوند ! این که میگوییم ممنوع است به معنی نیست که به فکرِ قشرِ شریف سیگاری ها نبودند و به آن ها اهمیتی ندادند . اتاق های مخصوصی در طبقات پائین تر برایتان تعبیه کردند که استعمال سیگار در آن ها آزاد است .

البته وقتی آدم به این فکر میکند که برای دود کردن یک نخ سیگار نا قابل باید به طبقات دیگر مراجعه کند ، خودش یک عامل دافعه کشیدن سیگار در افرادِ خسته ایجاد می کند! از این جهت هم خدا خیرشان بدهد که این محدودیت را برای سیگاری ها گذاشته اند تا بلکه به بهانه دور بودن اتاقِ مجاز برای استعمال ، کمی از این بلای خانه مان سوز اجتناب کنند و به فکرِ پسته خوردن در همان اتاقشان بیوفتند !

هتل گوزل ازمیر

حالا انصافا بگوئید نظرتان درباره یک مینی کلاب خودمانی چیست ؟

این هتل ، یک کلوپ کوچک برای ارضای تفریحات شبانه شما دارد که در نوع خودش کار راه انداز است . اگر هم که کلا اهل این جور تفریحات نیستید ( که اصلا اگر نیستید در ترکیه چه کار می کنید!) می توانید از امکانات ورزشی مفرحش استفاده کنید . همچون زمین تنیس و باشگاه های بدن سازی.

چون بعد از تحقیقات کاشف به عمل آمد که این هتل حتی باشگاه هایِ مخصوصِ کودکان هم دارد ! بچه های عزیز تر از جانتان را با خیال راحت به دست مربیان باشگاه سپرده و با همسرِ گرامی پس از چند سال دو نفره به سینما بروید !

حالا انصافا بگوئید نظرتان درباره یک مینی کلاب خودمانی چیست

در ابتدای مقاله گفتیم اگر چیزی مازادِ بر خوراکی های داخل یخچال تان میخواهید ، به سوپر مارکت های اطراف مراجعه کنید . ولی این به معنا نیست که هتل از لحاظ سرویس های غذایی تمثیلی از یک بیابان خشک و بی آب و علف باشد ! هتل دارای سالن غذا خوری ، کافه و بار است. اگر کشش و حوصله خرید از اکبر بقال شعبه ازمیر را ندارید می توانید به آن ها مراجعه کنید ! (البته با نهایت احترام به صنفِ اکبر های بقال در اقصی نقاط جهان ! )

در آخر باید گفت ازمیر به عنوان یکی از پر جاذبه ترین شهر های ترکیه برای قشرهای مختلفی از مردم هتل و اقامتگاه در سطوح مختلف دارد. می توانید مطمئن باشید که در ازمیر زیبا به شما خوش می گذرد.