بهترین هاستل های شهر تفلیس کدامند؟

آنچه در مقاله بهترین هاستل های تفلیس خواهید خواند:

اگر اهل سفر باشید که احتمالا معنای هاستل را می دانید و شاید هم بارها طعم اقامت در این هاستل ها را چشیده باشید، اگر هم خیلی اهل سفر نیستید باز هم شاید کلمه هاستل به گوشتان خورده باشد بدون اینکه بدانید معنای آن چیست. در این مطلب قصد داریم شما را با این مفهوم آشنای اهل سفر آشنا کرده و به برخی مزایای استفاده از هاستل ها اشاره کنیم. سپس به کشور گرجستان و شهر زیبای تفلیس رفته و به معرفی بهترین و معروف ترین هاستل های تفلیس در این شهر دیدنی و محبوب گردشگران ایرانی بپردازیم. با ما در گلفام سفر همراه شوید.


هاستل چیست؟

هاستل ها راهی برای اقامتی ارزان و مقرون به صرفه در سفر به شهرها و کشورهای مختلف دنیا محسوب می شوند. زمانی که شما تصمیم به اجاره هاستل می گیرید به جای یک اتاق، در واقع یک تخت اجاره می کنید و بدین ترتیب می توانید با صرف هزینه های کمتری در کشور مقصدتان اقامت کنید.

در واقع هاستل ها بیشتر شبیه خوابگاه های خودمان هستند و همان جو صمیمی و جذاب خوابگاه ها نیز بر این اقامتگاه ها حاکم است. بسته به هاستل و اتاقی که اجاره می کنید ممکن است با یک نفر تا 30 نفر و شاید هم بیشتر در یک اتاق قرار بگیرید. این هاستل ها اکثرا تمیزند و به امکانات خوبی مجهزند. اقامت در این هاستل ها علاوه بر امکان اقامتی ارزان تر به گردشگران این اجازه را هم می دهد تا بتوانند دوستان متعددی از فرهنگ ها و کشورهای مختلف پیدا کرده و اقامتی رویایی و شگفت انگیز را در شهر و کشور مقصدشان تجربه کنند.


با بهترین هاستل های شهر زیبای تفلیس آشنا شوید

شهر زیبا و رویایی تفلیس میزبان هتل های لوکس و فوق العاده بسیار زیادی است که اقامتی به یادماندنی را به میهمانان این شهر تماشایی هدیه می دهند. اما اینگونه نیست که اگر نتوانید به این هتل های لوکس بروید سفری جذاب را به این شهر زیبای کشور گرجستان تجربه نخواهید کرد. در این شهر هاستل های بسیار خوب و مجهزی قرار دارند که اقامت در پایتخت زیبای گرجستان را به تجربه ای متفاوت و فراموش نشدنی برای گردشگران تبدیل خواهند کرد. با ما همراه شوید تا با بهترین هاستل های تفلیس در میان گردشگران آشنا شویم.

 هاستل های شهر زیبای تفلیس

1. هاستل فاکس Fox Hostel

یکی از معروف ترین و بهترین هاستل های شهر زیبای تفلیس هاستل فاکس است. اقامتگاهی در نزدیکی بسیاری از جاذبه های گردشگری شهر تفلیس که طرفداران زیادی در میان مسافران این شهر زیبا و رویایی دارد، به ویژه مسافرانی که به دنبال اقامتی ارزان و مقرون به صرفه در این شهر هستند. اقامت در این هاستل با قیمت های مناسبی امکان پذیر است و با این قیمت های مناسب شما می توانید از امکانات و تجهیزات خوبی مانند اینترنت پرسرعت هم بهره مند شوید. شما می توانید از میان اتاق های دو تا شش تخته این هاستل ها دست به انتخاب زده و اقامتی فوق العاده و شگفت انگیز را در شهر رویایی تفلیس تجربه کنید.

هاستل فاکس تفلیس

2. هاستل زاگرابی Zgarbi Hostel

زاگرابی یکی دیگر از هاستل های معروف تفلیس است. اینجا هاستلی است که هیچوقت اقامت در آن را فراموش نخواهید کرد. اقامتی ارزان تنها بخشی از جذابیت های این هاستل معروف شهر تفلیس برای گردشگران است. زاگرابی، هاستلی است با تزیینات رنگارنگ و جذاب و حال و هوایی بسیار صمیمی و دلنشین که اقامتی فوق العاده را به میهمنان خود هدیه می دهد. میهمانان این هاستل می توانند از چشم انداز فوق العاده باغ زیبای هاستل زاگرابی هم لذت برده و لحظاتی به یادماندنی را در این اقامتگاه لوکس و محبوب شهر تفلیس تجربه کنند.

هاستل زاگرابی از هاستل های معروف تفلیس

3. هاستل فابریکا Fabrika

فابریکا یکی دیگر از هاستل های محبوب شهر تفلیس در میان گردشگران است. هاستلی بسیار زیبا و مدرن که در ساختمانی قدیمی و جذاب واقع شده و طراحی داخلی آن نیز بسیار جالب توجه است. قیمت های اقامت در این هاستل نیز بسیار خوب و با توجه به اتاقی که در آن اقامت می کنید، متغیر است. فاصله نزدیک این هاستل محبوب شهر تفلیس تا مترو یکی از مهمترین دلایل محبوبیت آن در میان گردشگران محسوب می شود. فضای گرم و صمیمی این هاستل از دیگرعواملی به شمار می رود که فابریکا را به یکی از هاستل های محبوب تفلیس در میان گردشگرانی تبدیل کرده است که به دنبال اقامتی مقرون به صرفه در این شهر دیدنی کشور گرجستان هستند.

مطالب خواندنی دیگر:9 مورد ازجذاب ترین سوغاتی گرجستان
هاستل فابریکا ازهاستل های محبوب تفلیس

4. هاستل پوشکین 10 Pushkin 10

خیابان الکساندر پوشکین تفلیس میزبان یکی دیگر از هاستل های محبوب تفلیس است. هاستل پوشکین 10 که در موقعیت مکانی بسیار خوبی قرار گرفته و در میان مسافران به شهر زیبای تفلیس محبوبیت زیادی دارد. شما می توانید با رفتن به این هاستل در اتاق های دو تا 8 تخته اقامت کرده و از حضور در فضای نشیمن گرم و دوست داشتنی هاستل پوشکین 10 و معاشرت با مسافرانی که از کشورهای مختلف دنیا به تفلیس سفر کرده اند، لذت ببرید. اگر قصد سفر به این شهر زیبای کشور گرجستان را داشتید در راهنمای سفر به تفلیس در مجله گلفام سفر هم می توانید اطلاعات بسیار خوبی در خصوص بهترین زمان سفر، هزینه های سفر به تفلیس و … به دست آورید.

مطالب خواندنی دیگر:بررسی هزینه های سفر به تفلیس
هاستل پوشکین 10 از بهترین هاستل های تفلیس

5. هاستل دیوان Diwan Hostle

هاستل زیبا و دیدنی دیوان یکی دیگر از اقامتگاه های محبوب و پرطرفدار شهر زیبای تفلیس است. با اقامت در این هاستل معروف و پرطرفدار علاوه بر تجربه اقامتی مقرون به صرفه می توانید از امکانات بسیار خوب آن مانند اینترنت پرسرعت و پارکینگ رایگان هاستل هم استفاده کرده و اقامت در تفلیس را به تجربه ای به یادماندنی تبدیل کنید. جی ال، پاسیو، انووی و آرت از دیگر هاستل های شناخته شده و محبوب شهر زیبای تفلیس هستند که اقامت در این شهر را به تجربه ای فوق العاده برای گردشگران تبدیل خواهند کرد.

هاستل دیوان تفلیس

6. هاستل نست Nest Hostel

نست یکی دیگر از هاستل های معروف و شناخته شده شهر تفلیس است که با قیمتی مناسب می توان اقامت در آن را تجربه کرده و از فضای آرام بخش و دوست داشتنی این هاستل محبوب شهر تفلیس لذت ببرید. موقعیت مکانی بسیار خوب و قرار گرفتن در فاصله ای نزدیک به جاذبه های گردشگری، رستوران ها، مراکز خرید و … شهر نیز از دیگر عوامل محبوبیت این هاستل در میان مسافران شهر دیدنی تفلیس به شمار می رود. تمیز بودن اتاق های هاستل نست از دیگر عوامل محبوبیت آن در میان گردشگران به شمار می رود.