روش های ارتقا کلاس پروازی

امروزه احتمال ارتقا کلاس پروازی رایگان به اندازه ی پیدا کردن شبدری چهار برگ می باشد (احتمال بسیار کم)، با این حال باز هم تلاش کنید.

مهم نیست که شما به دنبال ارتقا کلاس پروازی در پرواز داخلی کاتناس یا ارتقاء به بیزنس کلاس در پرواز امارات هستید. در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید تا با راهنمایی های ما به صندلی های فرست کلاس دست یابید و بتوانید روش های ارتقا کلاس پروازی را بیاموزید.

مطالب خواندنی دیگر:پرواز چارتر چیست و چه تفاوتی با پرواز سیستمی دارد

1/ مسافر دائم باشید

مسافرین وفادار بیشترین شانس ارتقاء کلاس پرواز را دارند. خطوط هواپیمایی در قبال وفاداری به شما امتیاز می دهند و سری اول ارتقاء کلاس در پرواز ها به مسافران دائمی تعلق می گیرد.

روش های ارتقا کلاس پروازی

2/ شیک لباس بپوشید

این نکته را در نظر داشته باشید که اگر یکی از کارکنان هواپیما بخواهد میان جمعیت زیاد مسافران یک نفر را انتخاب کند، قطعا شخصی با ظاهری آراسته و مرتب  شانس بیشتری از شخصی با لباس های چروک و شلخته دارد. لباس هایی رسمی و شیک بپوشید مانند یک ملاقات کاری.

روش های ارتقا کلاس پروازی

3/ ایمیل خود را چک کنید

هیچکس دلش نمی خواهد این کار را انجام دهد، اما در بسیاری از موارد ایمیل های تبلیغاتی ایرلاین ها، ارتقا کلاس پروازی ارائه می دهند. به ایمیل هایتان نگاهی بیندازید تا در جریان قرار گیرید.

اگر قصد آشنایی با انواع پرواز ها را دارید روی این لینک کلیک فرمایید.

روش های ارتقا کلاس پروازی

4/ مهربان باشید

این کار بسیار حائز اهمیت و آسان است. مسئولین چک-این احساس خوبی نسبت به مسافر بد اخلاق ندارند، به خصوص آن هایی که با گستاخی درخواست جابه جایی دارند. بهترین لبخندتان را بر لب داشته باشید، ادبتان را فراموش نکنید و با احترام درخواست ارتقاء کلاس پرواز کنید.

مطالب خواندنی دیگر:رزرو پرواز های اروپایی
روش های ارتقا کلاس پروازی

5/ حق خودتان را بگیرید

قطعا اگر چپ و راست با شما برخورد می­کنند، چمدانتان را گم کرده اند، پروازتان را از دست داده اید و اعصابتان بهم ریخته است، پس شما اجازه دارید عصبانی شوید. دعوا راه نیندازید اما پای حرفتان بمانید. بگویید که از شرایطتان راضی نیستید و ارزشتان بالاتر از این هاست و الان در توئیتر متنی منتشر می کنید تا تمامی 10000 فالورتان بخوانند.

روش های ارتقا کلاس پروازی

6/ تنها سفر کنید

این یک حقیقت است، که فردی که تنها سفر می کند علاقه ای به نشستن در کنار یک کودک ندارد. اگر تنها سفر کنید احتمال ارتقاء کلاس پرواز شما بالاست.

مطالب خواندنی دیگر:پرواز چارتر چیست و چه فرقی با پرواز سیستمی دارد
روش های ارتقا کلاس پروازی

گلفام سفر در تمامی مراحل سفر در خدمت شما عزیزان است.

7/ بهترین زمان را برای پرواز انتخاب کنید

یافتن زمان مناسب پرواز کار آسانی نیست. پرواز های اول صبح و اول شب از خلوت ترین پروازها می باشند و کارکنان با آرامش بیشتر به شما اجازه می دهند هر کجا که خواستید، بنشینید. بر خلاف آن، اگر پرواز شما نیمه پر باشد، احتمال ارتقاء شما کم می باشد. در پرواز پر و یا پروازی که بیش از حد ظرفیت بلیط فروخته باشد، ارتقاء کلاس تقریبا غیر ممکن می باشد. همچنین اگر قصد سفر در زمان شلوغ را داشته و ارتقاء کلاس پرواز به شما تعلق نگرفته، آمادگی گیر افتادن در میان «مردی که تمام مدت صحبت می کند» و «زنی که در صندلی کنار راهرو خوابیده است» را داشته باشید.

روش های ارتقا کلاس پروازی

8/ برای جابه جایی داوطلب شوید

فروش بیش از حد ظرفیت بلیط خطوط هواپیمایی می توانند به نفع شما تمام شوند. در مواردی که خطوط هواپیمایی بیش از حد ظرفیت بلیط فروخته و زمانی که با مشکل روبه رو می شوند، به دنبال داوطلبانی می گردند که با پرواز بعدی سفر کنند. در بسیاری از مواردی که در پرواز طولانی صندلی معمولی دارید، اگر داوطلب شوید احتمال دستیابی به صندلی فرست کلاس در پرواز بعدی را بالا می برید. با این حال اول از صندلی های پرواز بعدی اطلاع حاصل فرمایید و سپس داوطلب شوید زیرا احتمال ارتقاء کلاس پرواز معمولا کم می باشد.

روش های ارتقا کلاس پروازی

9/ زود به میز چک-این بروید

حتما از اولین کسانی باشید که به فرودگاه می روند زیرا اگر از اولین افرادی باشید که چک-این می شود، می توانید اولین نفری باشید که درخواست ارتقاء کلاس پرواز می کند.

روش های ارتقا کلاس پروازی

10/ می توانید درخواست ارتقاء کلاس بکنید

شاید مسافران همیشه در ارتقاء کلاس موفق نباشند، اما نصیحت ما این است که شانستان را امتحان کنید. لبخند بزنید، مودب باشید و بپرسید که امکان ارتقاء کلاس پرواز دارید و یا خیر.

روش های ارتقا کلاس پروازی

نویسنده : شهرزاد جعفری جوزانی