5 کشور با دریافت ویزای آسان

صف ها، معرفی نامه و برخورد با کارکنان سفارت را فراموش کنید. این ویزا ها با کم­ترین سختی و در کوتاه­ترین زمان ممکن صادر می شوند. دریافت ویزا دقیقا همانطور که می پسندید

1/ ویزای آذربایجان

آذربایجان تا همین اواخر جزو کشورهایی بود که مراحل دریافت ویزای آن سخت و طولانی بود. از طرفی هیچ تضمینی برای موفقیت شما وجود نداشت! به تازگی با معرفی ویزای الکترونیک، شرایط کاملا تغییر کرد. یک شبه تمامی مراحل دریافت ویزا ساده شد. تمامی مراحل به صورت آنلاین انجام می شود، و به راحتی می توانید همزمان بلیط هواپیما را نیز خریداری نمایید، ویزا آذربایجان طی 2-4 روز صادر می گردد و در حال حاضر هزینه ی آن حدود 20 دلار است.

مطالب خواندنی دیگر:کشورهایی که نیاز به ویزای شینگن دارند، کدامند؟
ویزای آذربایجان

2/ ویزای کامبوج

کامبوج نیز با پیوستن به دنیای مدرن و معرفی ویزای الکترونیک، شرایط دریافت ویزا را بسیار ساده و سریع کرده است و یکی از راحت ترین کشور برای دریافت ویزا است. 2-3 روز طول می کشد تا نامه ی در خواست شما وارد سیستم شود و پس از صدور ویزا، توسط ایمیل برای شما ارسال می شود.

به راحتی می توانید در مرز کشورهای مجاورکامبوج – ویتنام، لائوس وبرای تور تایلند ، ویزا بگیرید و به این کشور وارد شوید.

مطالب خواندنی دیگر:بهترین شهرهای تایلند برای سفرهای خانوادگی
ویزای کامبوج

3/ گرفتن سریع ویزای سریلانکا

اگر قصد رزرو تور سریلانکا و سفر به یکی از سواحل طلایی و یا پارک های ملی سریلانکا بروید؟ ورود به این کشور از این آسان تر نمی شود.

به سادگی، یک فرم آنلاین پر کنید و ویزای الکترونیک شما طی 24 ساعت آتی (بدون دردسر، مصاحبه و یا نامه) صادر می شود.

مطالب خواندنی دیگر:بهترین زمان سفر به سریلانکا
تور سریلانکا

4/ صدور آنلاین ویزای کشور تاجیکستان

در سال گذشته تاجیکستان سیستم ویزای الکترونیکی را ارائه کرد و این امر مراحل درخواست را تا حدی ساده کرده که می توانید به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت کنید، کافیست یک کپی از پاسپورت خود را داشته باشید.

دیگر مجبور نیستید به سفارت تاجیکستان بروید. ویزای شما طی 1-3 روز صادر می شود، کافیست آن را چاپ کنید و در سفر همراه خود ببرید. ساده و آسان، همانطور که باید باشد.

مطالب خواندنی دیگر:پیکاپ ویزا چیست و چگونه باید آن را اخذ کرد؟
ویزای تاجیکستان

5/ ویزای ویتنام

اگر قصد سفر (تا مدت 30 روز) به ویتنام دارید، کافیست درخواست برای ویزای الکترونیک ثبت کنید و مراحل آن طی 1-2 روز به صورت آنلاین انجام می شود. 

برای تور ویتنام خود، به راحتی ویزا دریافت فرمایید.

مطالب خواندنی دیگر:10 دلیل مهم برای سفر به ویتنام
تور ویتنام

نویسنده : شهرزاد جعفری جوزانی