هزینه های سفر به بدروم

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

هزینه های سفر به بدروم به عوامل مختلفی همچون هتل انتخابی و درجه هتل، مدت زمان اقامت و خرید بلیط هواپیما بدروم بستگی دارد. در ارزان‌ترین حالت، سفر به شهر بدروم به مدت زمان یک هفته، حدود 4 میلیون و 200 هزار تومان انجام می‌شود و در گران‌ترین حالت این سفر بیش از 11 میلیون و 500 هزار تومان انجام می‌شود. هزینه‌هایی که اشاره شد می‌تواند متناسب با قیمت تور در نظر گرفته شده تغییر کند به عنوان مثال تور ارزان بدروم به طور حتم از قیمت پایین‌تری نسبت به تور گران قیمت در هنگام مسافرت برخوردار خواهد بود و زمانی که جهت رزرو هتل، رزرو آنلاین هتل بدروم را در نظر داشته باشید این هزینه نیز می‌تواند ارزان‌تر از حالت معمول باشد.

قیمت تور بدروم

واحد پول بدروم

پیش از آنکه به فکر خرید بلیط هواپیما بدروم باشید و بخواهید در خصوص سفر خود اقدامات لازم را انجام دهید و تور ارزان بدروم را رزرو کنید باید با واحد پول این شهر آشنایی داشته باشید تا سفری راحت در انتظارتان باشد. اشاره شد که بدروم یکی از شهرهای کشور ترکیه است بنابراین واحد پول بدروم نیز به مانند ترکیه لیر است. هر لیر 100 قروش بوده و برای اولین بار با عنوان لیره عثمانی در سال 1834 بود که منتشر شد. در آن زمان که هنوز اسکناس وجود نداشت به پول عثمانی لیره زرد گفته می‌شد و دلیل آن نیز جنس سکه طلایی بود که در آن زمان استفاده می‌شد.

لیر ترکیه به صورت سکه و اسکانس در دسترس بوده و سکه‌های آن شامل سکه‌های 5، 10، 25 و 50 قروش و یک لیر است و اسکانس‌های آن نیز شامل 5، 10، 20، 100 و 200 لیتر است. ارزش این پول در چندین سال گذشته بسیار پایین بود تا اینکه بالاخره در سال 2009 لیر ترکیه به مانند پول حال حاضر در دسترس قرار گرفت. حال با در نظر گرفتن این موارد می‌توانید از قیمت تور بدروم مطلع شده و یکی از تورهای در نظر گرفته شده را رزرو کنید.

مطالب خواندنی دیگر:راهنمای سفر به بدروم
هزینه سفر به بدروم

هزینه هتل در بدروم

پس از آنکه خرید بلیط هواپیما بدروم را انجام دادید و زمان مسافرت خود را مشخص کردید حال نوبت به رزرو هتل است. هزینه هتلی که جهت اقامت در شهر بدروم انتخاب می‌کنید با بودجه در نظر گرفته شما ارتباط مستقیمی دارد. اگر بخواهید هتل انتخابی شما 5 ستاره باشد و امکانات دسترسی و رفاهی بالایی در حین سفر در اختیارتان گذاشته شود به طور حتم در این صورت رزرو آنلاین هتل بدروم برای شما هزینه بیشتری را در بر خواهد داشت تا زمانی که بخواهید در یک هتل 3 یا 4 ستاره اقامت داشته باشید.

در کنار هزینه هتل یکی از عوامل هزینه های سفر به بدروم می‌تواند قیمت تور باشد که شما با آن قصد سفر به این شهر را دارید. در اوایل این مطلب در خصوص مواردی که می‌تواند در قیمت تور بدروم تاثیرگذار باشد برای شما نام برده شد حال اگر تور انتخابی جزو تور ارزان بدروم باشد این عوامل می‌تواند قیمتی مناسبی را شامل شود و مدت زمان اقامت را برای شما لذت بخش‌تر کند. خوشبختانه یکی از امکاناتی که در عصر فناوری امروز به راحتی امکان پذیر شده، رزرو آنلاین هتل بدروم است که شما می‌توانید به سادگی آن را از طریق اینترنت و با کمک آژانس مسافرتی مورد نظر انجام دهید.

مطالب خواندنی دیگر:با هتل دیاموند آف بدروم بیشتر آشنا شوید
هزینه ی گردش در بدروم

هزینه غذا در بدروم به چه صورت است؟

یکی از اصلی‌ترین موارد در هزینه های سفر به بدروم ، هزینه خوراک و مواد غذایی است. خوشبختانه کشور ترکیه یکی از جمله کشورهایی است که در حین سفر می‌توانید از قیمت‌های مناسب آن بهره مند شوید. رستوران‌ها و فست فودهای بسیاری را می‌توانید در این شهر پیدا کنید که قیمتی بسیار مناسب دارند و تقریبا با صرف هزینه 25 لیتر می‌توان در یک رستوران معمولی یک وعده غذایی مناسب را میل کرد.

اگر مایل هستید که به جهت صرف غذا به فست فودهای اطراف شهر بروید میانگین قیمتی که برای این فست فودها گفته شده است حدود 17 لیر بوده و صرف یک وعده غذا در شعبه مک دونالد در این شهر 15.50 لیر اعلام شده است.

مطالب خواندنی دیگر:بهترین رستوران های بدروم
هزینه تفریح در بدروم

هزینه تفریح در بدروم

شهر بدروم یکی از شهرهای پر جاذبه در کشور ترکیه بوده به همین دلیل سالانه توریست‌های بسیاری از این منطقه زیبا بازدید به عمل می‌آورند. اگر اهل سفر هستید و دوست دارید زمان مسافرت از مکان‌های مختلف یک شهر و کشور بازدید داشته باشید یادتان باشد که به فکر هزینه تفریحات خود در شهر مورد نظر باشید. در خصوص هزینه های سفر به بدروم به عنوان مثال می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • در حالت کلی هزینه بازدید از مکان‌های مختلف بین 15 تا 40 لیر است.
  • هزینه بلیط برای ورود به اماکنی همچون قلعه و موزه حدود 20 لیر است.
  • برخی از اماکن موجود در این شهر چون در فضای باز قرار دارند رایگان هستند مانند دروازه میندوس.
  • سفر با قایق‌های تفریحی حدود 35 لیر است.
  • تماشای فیلم در سینماهای بدروم حدود 15 لیر هزینه دارد.
مطالب خواندنی دیگر:تفریحات شبانه بدروم را بیشتر بشناسید.

هزینه حمل و نقل در بدروم

مورد بعدی که باید پس از انتخاب تور ارزان بدروم و پس از آن رزرو آنلاین هتل بدروم در نظر داشته باشید، هزینه حمل و نقل در این شهر است. زمانی که برای تفریح به مسافرت می‌رویم به طور حتم دوست داریم از مناطق مختلف شهر در نظر گرفته شده بازدید کنیم. لازمه بازدید از اماکن مختلف هزینه‌ای است که برای حمل و نقل باید در نظر داشته باشید.

همان‌طور که حتما خودتان هم می‌دانید بهترین وسیله جهت حمل و نقل در شهر بدروم به مانند هر شهر دیگر استفاده از اتوبوس، مینی بوس و دولموش(شبیه به ون) است. قیمت بلیط اتوبوس در این شهر 4 لیر و برای تاکسی 4.5 لیر است که البته برحسب هر کیلومتر 6 لیر باید پرداخت کرد. اگر بخواهید در حین سفر تاکسی دربست کرایه کنید برای هر ساعت باید 18 لیر پرداخت کنید.

تمامی موارد گفته شد و رعایت آن موجب می‌شود تا سفری راحت و بدون دردسر را تجربه کنید و صد البته انتخاب یک آژانس مسافرتی خوب می‌تواند به شما در این زمینه راهنمایی‌های لازم را ارائه دهد.


در مورد هزینه های سفر بیشتر بخوانید :

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مخارج سفر به شهرها و کشورهای مختلف به صفحه هزینه های سفر مراجعه کنید.


سوالات متداول در هزینه های سفر به بدروم

واحد پول بدروم چیست ؟

واحد پول بدروم نیز به مانند ترکیه لیر است.

هزینه غذا در بدروم به چه صورت است؟

میانگین قیمتی که برای این فست فودها گفته شده است حدود 17 لیر بوده و صرف یک وعده غذا در شعبه مک دونالد در این شهر 15.50 لیر اعلام شده است.

هزینه حمل و نقل در بدروم چقدر است ؟

 قیمت بلیط اتوبوس در این شهر 4 لیر و برای تاکسی 4.5 لیر است که البته برحسب هر کیلومتر 6 لیر باید پرداخت کرد. اگر بخواهید در حین سفر تاکسی دربست کرایه کنید برای هر ساعت باید 18 لیر پرداخت کنید.

کلمه های کلیدی: