هتل پاسفیک ریجنسی کوالالامپور

 
  • هتل پاسفیک ریجنسی کوالالامپور
 
    14:00
 
 
 

هتل پاسیفیک ریجنسی Pacific Regency Hotel Suites  واقع شده در قلب کوالالامپور در کنار برج مخابراتی، دارای اتاق هایی لوکس و بزرگ همراه با آشپزخانه های جا دار و زیبا می باشد. از امکانات هتل می توان به استخر رو باز و سالن بدن سازی مجهز، در قسمت بالای هتل اشاره کرد. شما برای صرف غذا می توانید از رستوران هتل و یا لونا بار که در پشت بام هتل قرار دارد، استفاده کنید. لونا بار یکی از زیباترین و معروفترین بارهای کوالالامپور می باشد که علاوه بر بار، محیط داخلی بسیار زیبا، دارای بالکنی بی نظیر نیز است که شما در هر کجای آن بایستید شهر را در زیر پای خود میبینید.

برای کسانی که قصد سفر کاری و یا بر پا کردن ضیافتی را دارند، هتل پاسیفیک ریجنسی سرویس های ویژه ای برای پذیرایی از ایشان را دارد. در ضمن اینترنت بی سیم در تمامی قسمت های هتل در اختیار شما قرار دارد. موقعیت در دسترس این هتل امکان دسترسی آسان به برج دو قلو پتروناس، خیابان پیراملی، خیابان بوکیت بینتانگ و ایستگاه ال آرتی را برای شما آسان می کند.

امکانات هتل پاسیفیک ریجنسی کوالالامپور :

میز جلو ۲۴ ساعته، سرویس اتاق ۲۴ ساعته، نگهداری از کودکان، بار، مرکز تجاری، پارک ماشین، قهوه خانه، دربان، صرافی، آسانسور، رختشویی، اینترنت بی سیم رایگان در اتاق ها و مناطق عمومی، نگهداری چمدان ها، امکانات ملاقات، مطبوعات، رستوران، خدمات اتاق، جعبه سپرده ایمنی، سالن، مغازه ها، تور گردشگری، مرکز تناسب اندام، ماساژ، استخر در فضای باز، آبگرم
فاصله هتل تا برج مخابراتی ۲۰۰ متر (۳ دقیقه پیاده روی)، خیابان  چان کات ۶۰۰ (۸ دقیقه پیاده روی)، کلاب زوک ۶۰۰ (۸ دقیقه پیاده روی)، آکواریوم کی ال سی سی ۸۰۰ متر (۱۰ دقیقه پیاده روی)

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل