هتل سینامون لیک ساید کلمبو

 
  • هتل سینامون لیک ساید کلمبو
 
    14:00
 
 
 

هتل سینامون لیک ساید کلمبوCinnamon Lakeside Colombo  یکی از بهترین هتل های  کلمبو می باشد، که از مرکز خرید بزرگ “کرسکت بولیوارد” تنها ۱۰ دقیقه و از فرودگاه بین المللی “باندرانیک” ۴۵ دقیقه با اتومبیل فاصله دارد. همچنین فروشگاه “اودل” هم در یک مایلی هتل سینامون لیک ساید کلمبو قرار دارد. از امکانات هتل سینامون لیک ساید کلمبو می توان به باشگاه مجهز و مدرن و مرکز سلامتی با تمامی امکانات اشاره کرد.

اتاق های هتل سینامون لیک ساید :

اتاق های این هتل با فضایی مدرن دارای امکاناتی مانند تلویزیون صفحه تخت، دستگاه چای ساز و قهوه ساز، حمام و سرویس بهداشتی می باشند. برخی از اتاق ها شامل یک اتاق نشیمن مجزا، بالکن و امتیازات دیگر هستند.

این هتل خدمات مربوط به صرف غذا را هم در بوفه و هم در فضای خارج از ساختمان هتل Cinamon lake side ارائه می دهد. غذاهای مدیترانه ای و انواع نوشیدنی ها در اینجا سرو می شوند. در سایر رستوران های کلمبو، منوی تایلندی، سنگاپوری و ژاپنی نیز یافت می شود.

امکانات رفاهی هتل سینامون کلمبو

استخرهای رو باز (در تمام ایام سال در دسترس می باشند)، زمین های بازی، تراس، ایوان آفتاب گیر، زمین تنیس، میز بیلیارد، اسپا، سونا، مرکز تناسب اندام، سالن ماساژ، وان داغ، حمام ترکی، حمام بخار، کتابخانه، زمین بازی، کارائوکه، باشگاه تفریحات شبانه

غذا و آشامیدنی
 رستوران، کافه، سرو صبحانه در اتاق، بوفه، ساندویچی، وعده های غذایی رژیمی مخصوص ( در صورت ثبت سفارش)

اینترنت
در تمامی اتاق ها و راهرو ها اینترنت بی سیم رایگان در دسترس مهمانان می باشد.

پارکینگ
استفاده از پارکینگ این هتل رایگان است. (بدون نیاز به رزرواسیون)

امکانات عمومی
روزنامه، مغازه، امکانات برای معلولین، آسانسور مخصوص حمل بار

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل