هتل ارسین تکسیم پرمیر استانبول - تکسیم

 
  • هتل ارسین تکسیم پرمیر استانبول
 
    14:00
 
 
 

هتل ارسین تکسیم پرمیر استانبول، Eresin Taxim Premier ، دارا ی یک استخر سرپوشیده، سونا و خدمات ماساژ است. اتاق های امروزی این هتل 4 ستاره مجهز به تلویزیون صفحه تخت و جکوزی می باشند. فاصله ی کاخ دلمه باغچه با هتل 1/5 کیلومتر است.

تمامی اتاق های هتل ارسین تکسیم پرمیر دارا ی تخت هایی با ملحفه های سفید و کاناپه هایی با کوسن های مجلل هستند. یک مینی بار و لوازم تهیه ی چای و قهوه از استاندارد های اتاق های هتل می باشند.

صبحانه ی هتل ارسین تکسیم پرمیر شامل نان های تازه و چای سنتی ترکی می شود. رستوران هتل چشم اندازی گسترده از منطقه ی تکسیم ارائه داده و غذا های بین المللی و نوشیدنی های ترکی سرو می کند. کافه ی هتل مکانی مناسب جهت صرف نوشیدنی و میانوعده به هنگام استراحت، و لذت بردن از موسیقی زنده ی پیانو است.

بدنسازی مجهز هتل ارسین تکسیم پرمیر مجهز به دستگاه های هوازی و وزنه های آزاد می باشد. مهمانان می توانند پس از ورزش در حمام ترکی هتل به استراحت بپردازند.

خیابان معروف استقلال به اندازه ی 5 دقیقه پیاده روی از هتل ارسین تکسیم پرمیر فاصله دارد. وسایل نقلیه ی عمومی، از جمله ایستگاه مترو ی عثمان بی – واقع در 1/5 کیلومتری - در نزدیکی هتل موجود می باشند. مرکز همایش های لطفی کردار، مرکز کنگره ی استانبول، سالن کنسرت جمال رشیت ری و تئاتر محسن ارطغرل 1/2 کیلومتر با ارسین تکسیم پرمیر فاصله دارند.

 

مرکز آبگرم هتل ارسین تکسیم پرمیر استانبول

در مرکز آبگرم هتل ارسین تکسیم پرمیر به استراحت پرداخته و سلامتی جسم و ذهن خود را ارتقاء دهید. سونا ،سونا ی بخار مرمرین، جکوزی، استخر سرپوشیده و یک باشگاه ورزشی خصوصیِ دارا ی تجهیزات پیشرفته در این مرکز قرار دارند. بدنسازی خصوصی هتل دارا ی انواع تجهیزات مدرن و امن است؛ مهمانان ارسین تکسیم پرمیر می توانند با کمک این دستگاه ها یا برنامه های ورزشی تنظیم شده توسط مربیان حرفه ای مرکز، تمرینات ورزشی خود را از سر گرفته و سلامتی و تناسب اندام خود را حفظ کنند. توصیه می شود در محیط آرام مرکز آبگرم هتل ارسین تکسیم پرمیر خدمات ماساژ دریافت کنید.

 

غذا خوری در هتل ارسین تکسیم پرمیر استانبول

رستوران باربیکیو کباب های لذیذ ترکی را با ادویه های تازه، گیاه ها ،سالاد و پیش غذا های سنتی سرو می کند. رستوران لوقانژ چشم اندازی گسترده از شهر دارد و انواع غذا های بین المللی را سرو میکند. این رستوران انواع نوشیدنی های ترکی را نیز ارائه می دهد. صبحانه ی سلف سرویس هتل ارسین تکسیم پرمیر آغازی زیبا برای یک روز نو است. این صبحانه شامل نان و شیرینی تازه، انواع گوشت و پنیر، میوه ها و آبمیوه های تازه به همراه قهوه ی تازه دم و چای سنتی ترکی می شود؛ تمامی این خوراکی های لذیذ در چشم اندازی زیبا از شهر استانبول سرو می شوند.

لانژ: این کافه که در تمام طول روز باز است مکانی مناسب برای استراحت پس از یک روز طولانی و خسته کننده است. در این مکان نوشیدنی، کوکتل، غذا های سبک و میانوعده سرو می شوند. از محیط آرام و راحت این کافه نهایت لذت را ببرید. با استفاده از روزنامه های محلی و بین المللی، خبرنامه و تلویزیون موجود در لانژ پیگیر اخبار و حوادث جهان باشید.

رستوران باربیکیو: رستوران باربیکیو کباب ها و گریل های اصیل ترکی را به صورت سنتی روی آتش آماده کرده و به مهمانان گرامی هتل ارائه می دهد.

رستوران تراس: صبحانه ی سلف سرویس لذیذ و مغذی این رستوران را در پس زمینه ای از شهر استانبول میل نمایید.

 

تعداد اتاق ها: 67

محبوب ترین امکانات هتل:

اینترنت بیسیم رایگان    استخر سرپوشیده    ممنوعیت استعمال دخانیات در اتاق ها    بدنسازی    رستوران    خدمات اتاق

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل